» » 2014-2015 оқу жылы бойынша мұғалімдердің жетістіктері

 
 
 

2014-2015 оқу жылы бойынша мұғалімдердің жетістіктері

Автор: admin от 24-10-2015, 13:51, посмотрело: 0

0

2014-2015 оқу жылы бойынша мұғалімдердің жетістіктері

Оқушының               аты-жөні

Пәні

 Іс – шара мазмұны

Алған орны, марапаты

Марапат берген мекеме атауы

 

  1. 1.       

Ахметова Гүлнар Мамбетовна

 

Алғыс хат

Алғыс хат

«Ақ көгершін» балалар фонды

 

  1. 2.       

Жунусова  Айнур Айдаровна

биші

IX халықаралық «Ақ көгершін» конкурсы

Алғыс хат

«Ақ көгершін» балалар фонды

 

  1. 3.       

Жунусова  Айнур

биші

Алматы қ. Оқушылар  сарайында өткізілген қалалық Биші қайыңғ атты херографиялық  байқауына қатысып, өскелең ұрпақтың  бойына би  өнерін, рухани  байлық  пен ұлттық  қасиеттерді сіңіріп, тұлғалы  азамат етіп қалыптастыруда  атқарған еңбектері үшін

Алғыс хат

Оқушылар сарайы

 

  1. 4.       

Ноғайбаев Оразбай Джурсиналиевич

АӘД мұғалімі

Республикалық қоғамдық  бірлестігі куәлігі

Авиация  генерал-майор  Талғат Бегелдінов  меладімен марапатталады

«Қарулы Күштерінің Ардагерлері»

 

  1. 5.       

Ноғайбаев Оразбай Джурсиналиевич

АӘД мұғалімі

Алматы  қаласы  Алатау  ауданы  мектептері арасында  Ұлы Жеңістің 70 жылдығына  орай  әскери  спорттық «Ұлан» турнирі

диплом

Алатау ауданының әкімі

 

  1. 6.       

Ноғайбаев Оразбай Джурсиналиевич

АӘД мұғалімі

Батырдың  рухани-адамгершілік  және  әскери-теориялық  мұрасын  насихаттау  жұмысына  белменді  қатысқаны  үшін

марапатталады

Б.Момышұлы мұрасы

 

  1. 7.       

Ноғайбаев Оразбай Джурсиналиевич

АӘД мұғалімі

Ұлы Отан Жеңісінің 70 жылдығына  арналған Республикалық «Сардар» кешенді  олимпиадасының қалалық кезеңіне  оқушыны  жоғары  дәрежеде  дайындағаны үшін

грамота

ҚББЖТҒӘО

 

  1. 8.       

Ноғайбаев Оразбай Джурсиналиевич

АӘД мұғалімі

Оқу процесінде Интерактивті жүйені қолдану 

Алғыс хат

ТОО АБДИ КМ

 

  1. 9.       

Көнекбаева Мақпал Нуркеновна

Математика мұғалімі

Білім беру сапасындағы  белсенді  қызметі мен жеткіншек ұрпақты оқыту мен  тәрбиелеу

грамота

«Өрлеу» БАҰО АҚ филиалы

 

  1. 10.   

Дайырбеков Ерсін

музыкант

«Асыл  мұра» халықтық  дәстүрлі  ән және  аспапта  орындаушылардың VII Республикалық  ән-би    байқауына белсенді түрде қатысып педагогикалық еңбек жолында  өнерпаз  шәкірттерге білім  мен тәрбие  беруде  өскелең ұрпақтың  бойындағы  азаматтың  ұстанымын  қалыптастырғаны үшін

Алғыс хат

«Ғұмырдария»

 

  1. 11.   

Дайырбеков Ерсін

музыкант

Ұлы  Жеңістің  мерейтойына  арналған  Отаным – алтын бесігім  атты  қалалық  байқауына  қатысушы  балғындардың  өрелі неріне  айрықша  шығармашылық  ықылас  білдіргені  және  оқу тәрбие,  мәдени ағартушылық  саласында  сіңірген  нәтижелі  еңбегі үшін

Алғыс хат

Алматы қаласы Білім басқармасы

 

  1. 12.   

Алаева Сахинур

музыкант

«Асыл  мұра» халықтық  дәстүрлі  ән және  аспапта  орындаушылардың VII Республикалық  ән-би    байқауына белсенді түрде қатысып педагогикалық еңбек жолында  өнерпаз  шәкірттерге білім  мен тәрбие  беруде  өскелең ұрпақтың  бойындағы  азаматтың  ұстанымын  қалыптастырғаны үшін

Алғыс хат

«Ғұмырдария»

 

  1. 13.   

Алаева Сахинур

музыкант

Ұлы Отан  Жеңістің  70 жылдығы  қарсаңында  өткен  Қайран Ерлер, қаһарман  ардагерлер  атты ардагерлердің  көркемөерпаздық  шығармашылығының  қалалық  байқау-фестивалінің  жеңімпазы.

Диплом

Алматы қалалық  ардагерлер  Кеңесі

 

  1. 14.   

Алаева Сахинур

музыкант

Ұлы Отан  Жеңістің  70 жылдығы  қарсаңында  өткен  Қайран Ерлер, қаһарман  ардагерлер  атты ардагерлердің  көркемөерпаздық  шығармашылығының  қалалық  байқау-фестивалінің  жеңімпазы.

Диплом

ҚР Мәдениет және спорт министрі

 

  1. 15.   

Алаева Сахинур

музыкант

7- «Көктем мерекесі» қалалық ән-би байқауы

Алғыс хат

Оқушылар сарайы

 

  1. 16.   

Алаева Сахинур

музыкант

Музыкадан «Инфоурок» Халықаралық қашықтық олимпиадасына қатысушы дайындағаны үшін

Куәлік

Автор проекта «Инфоурок»

 

  1. 17.   

Алаева Сахинур

музыкант

16 «Жас таланттар» фестивалі

Құрмет грамотасы

Ұйғыр мәдениет орталығы

 

  1. 18.   

Алаева Сахинур

хореограф

Халық билерін орындау бойынша 1-Республикалық жас бүлдіршіндер байқауы

диплом

Эстрада – Цирк колледжі «инаят» ассоциациясы

 

  1. 19.   

Алаева Сахинур

хореограф

Алматы қаласы оқушылар сарайында өткізілген қалалық Биши қайың атты хореографиялық байқауына қатысып,өскелең ұрпақтың бойына би өнерін, рухани байлық пен ұлттық қасиеттерді сіңіріп, тұлғалы азамат етіп қалыптастыруда атқарған еңбектеріңіз үшін алғыс білдіреміз.

Алғыс хат

Алматы қаласы Білім басқармасы Оқушылар сарайы МКҚК

 

  1. 20.   

Нуриева Ақнұр

хореограф

«Асыл  мұра» халықтық  дәстүрлі  ән және  аспапта  орындаушылардың VII Республикалық  ән-би    байқауына белсенді түрде қатысып педагогикалық еңбек жолында  өнерпаз  шәкірттерге білім  мен тәрбие  беруде  өскелең ұрпақтың  бойындағы  азаматтың  ұстанымын  қалыптастырғаны үшін

Алғыс хат

«Ғұмырдария»

 

  1. 21.   

Сайлау  Гулжамал

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Ұлы  Жеңістің  мерейтойына  арналған  Отаным – алтын бесігім  атты  қалалық  байқауына  қатысушы  балғындардың  өрелі өнеріне  айрықша  шығармашылық  ықылас  білдіргені  және  оқу тәрбие,  мәдени ағартушылық  саласында  сіңірген  нәтижелі  еңбегі үшін

Алғыс хат

Алматы қаласы Білім басқармасы

 

  1. 22.   

Ашимбаева С.С.

Иманкулова Ж.К.

Тәрбие ісінің меңгерушілері

Менің елім-Қазақстан  атты Қазақстан халқы  Ассамблеясы  жылына  арналған  Алматы қалалық  мектеп  оқушылары арасында өткізілгенфестиваліне оқушыларды  жоғарғы  деңгейде  дайындағы үшін

Грамота

Жас туристер станциясы

 

  1. 23.   

Искакова  Галия

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 24.   

Сайлау Гулжамал

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қазақ тілі пәні бойынша  мұғалімдерге  арналған  Республикалық  қашықтық  олипиадасы

Сертификат

  3-орын

Қола жүлдеге сай нәтиже көрсеткені үшін

ҚИО ұйымдастыру комитеті «Дарын» орталығы 

 

  1. 25.   

Газиза  Нусупова

Орыс тілі мен әдебиетімұғалімі

Орыс  тілі пәні бойынша  мұғалімдерге  арналған  Республикалық  қашықтық  олипиадасы

сертификат

ҚИО

 

  1. 26.   

Гулжан Қарғажанова

Орыс тілі мен әдебиетімұғалімі

Орыс  тілі пәні бойынша  мұғалімдерге  арналған  Республикалық  қашықтық  олипиадасы

сертификат

ҚИО

 

  1. 27.   

Сарсамбаева Айзада

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 28.   

Хуанган Нургул

Қазақ тілі мен әдебиеті

Қазақ тілі пәні бойынша  мұғалімдерге  арналған  Республикалық  қашықтық  олипиадасының  жеңімпазы 

3-орын

Дарын  республикалық  практикалық орталығы

 

  1. 29.   

Тоқтар Динара

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 30.   

Окаева Ұлтуған

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 31.   

Мырзағали Гүлбақыт Садыққызы

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 32.   

«Ақнұр» би

биші

«Асыл мұра» халықтық  дәстүрлі  әннен және жеке аспапта  орындаушылардың  VI Республикалық ән-би  байқауының «Би» жанры

1-орын

Ғұмырдария

 

  1. 33.   

«Ақнұр» би

биші

Республикалық «Ғұмырдария» ән-би телефистивалінің  лауреаты

1-орын

Ғұмырдария

 

  1. 34.   

«Ақнұр» би

биші

Ұлы жеңістің  70 жылдығына орай  Алматы қаласы Оқушылар сарайының ұйымдастыруымен  өткен «Ұлы Жеңіс-ұрпаққа аманат» атты қалалық ән-би байқауында «Хереография» жанры

Бас жүлде Лауреат

Алматы қаласы Білім басқармасы Оқушылар сарайы

 

  1. 35.   

«Ақнұр» би

биші

GRAND-707 фестивалінің  қатысушысы

2-орын

 

 

  1. 36.   

Есимбаева Сандуғаш

бастауыш

«Балапан» телеарнасындағы «Зерде» интелектуалды  бағдарламасының  дайындалуына үлес  қосқандығы  үшін

сертификат

Балапан  телеарнасы

 

  1. 37.   

«Нұр домбыра» ансамбілі

домбырашы

«Асыл мұра» халықтық  дәстүрлі  әннен және жеке аспапта  орындаушылардың  VII Республикалық ән-би  байқауының «Ансамбль» номинациясы

1-орын

Ғұмырдария

 

  1. 38.   

Мауталиева Алия

технология

Жалғыз  мекен-Отаным атты  суреттер  байқауына  оқушыларды  жоғарғы  деңгейде дайындағаны  үшін

Диплом

Қастеев мұражайы

 

  1. 39.   

Жандилова М.У.

Бейнелеу өнері

Ұлы Жеңістің  70 жылдық  мерейтойына  орай  өткен  аудандық «Отаным –Алтын Бесігім» атты байқауға  шәкірт  тәрбиелеп, белсенділік  танытқаны үшін

Мадақтама

№1 Оқушылар үйі

 

  1. 40.   

Тураров Нургабит

технология

Қазақстандық Ұлттық ЮНЕСКО клубтарының Федерациясына 5 жыл толу және Ә.Қастеевтің туғанына 110 жыл толу мерекелеріне арналған Алматы қаласының жалпы білім беретін мектеп оқушылары арасында өткен «менің Отаным - Қазақстан» атты бейнелеу өнері байқауына қатысқаны үшін

Сертификат

Қазақстандық Ұлттық ЮНЕСКО клубтарының Федерациясы

2 сынып

«Көктем келді»

  1. 41.   

Ашимбаева Салтанат

Сыдықжанқызы

Тәрбие ісінің меңгерушісі

Гүлдене бер Қазақстан 1республикалық туристік- өлкетану-экологиялық зерттеу жұмыстарының конкурысына қатысқаны үшін берілді

Сертификат

Ш. Уәлиханов атындағы туризм академиясы

 

  1. 42.   

Ашимбаева Салтанат

Сыдықжанқызы

Тәрбие ісінің меңгерушісі

Тәуелсіздік күніне орай

Алғыс хат

Алматы қаласы Алатау ауданық Кәсіподақ ұйымының төрайымы

 

  1. 43.   

Ашимбаева Салтанат Сыдықжанқызы

Тәрбие ісінің меңгерушісі

Ел ертеңі ұландардың бойына білім мен өнерді, адамгершілік пен адалдықты, рухани байлық пен ұлттық қасиеттерді сіңіріп, тұлғалы азамат етіп қалыптастыруына үлкен улес қосып, талай еңбек еткеніңіз үшін

Алғыс хат

Алматы қаласы Білім басқармасы Оқушылар сарайы

 

  1. 44.   

Ашимбаева Салтанат Сыдықжанқызы

Өзін-өзі тану

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мен  шығармашылықтар үшін

Диплом

ҚББЖТҒӘОдиректоры м.а. А.А.Дупик

 

 

  1. 45.   

Акижанова Назгүл

Өжетбекқызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 46.   

Нұғыманова Ботагөз Қадырғалиқызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 47.   

Сапиева Жазира Өмірзаққызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 48.   

Тоқтасынова Бақтықыз Сатылғанқызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 49.   

Қорғанбаева Алия Мұратханқызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 50.   

Асқарова Зарина Азатқызы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 51.   

Абдықалықов Қанат Әсетұлы

Тарих мұғалімі

Қалалық білім беру жүйесіндегі іс-шараларға қосқан үлесі мсен шығармашылық табыстары үшін

Құрмет Грамотасы

ҚББЖТҒӘО

«ҚӘК» ҒӘЗ жетекшісі

 

  1. 52.   

Дюсекова  Торғын Балтабековна

Ағылшын тілі мұғалімі

Ұлы Жеңістің 70 Жылдық мерейтойына орай өткен ІІІ Қалалық «Әке – Тәрбие Тамыры» атты Әкелер слетын ұйымдастырудағы шығармашылық шеберлігіңіз бен ұрпақ тәрбиесіне қосқан елеулі үлесіңіз үшін

Алғыс Хат

Аламаты қаласы Білім басқармасы басшысының орынбасары

 

  1. 53.   

Дюсекова  Торғын Балтабековна

Ағылшын тілі мұғалімі

Ұлы Жеңістің 70 жылдығына орай өткен «Ұлы жеңіс – ұрпаққа аманат» атты аудандық байқау-фестивалінде «Театрландырылған көрініс» номинациясы бойынша

І оырнды иеленген 9 «Г»

Алатау ауданы білім бөлімінің басшысы

 

  1. 54.   

Хуанган Нургул

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ хандығының 550 жылдығына арналған «Туады ерлер Ел үшін...» атты аудандық жыршылар байқауына жүлделі орын иелерін дайындағаны үшін

Мадақтама Грамота

Алатау ауданы №1 Оқушылар үйінің директоры

 

  1. 55.   

Манар Темірғалиева

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ тілі пәні бойынша мұғалімдерге арналған республикалық қашықтық олимпиадасына қатысқанын растайды

Сертификат №583881

ҚИО ұйымдастыру комитетінің төрағасы

Астана 2015

 

  1. 56.   

Тайтелиева Мейрамкуль

Ағылшын тілі мұғалімі

Выражаем свою признательность за активное участие в организации и проведении 24 апреля 2015 году Олимпиады, проведенной Университетом иностранных языков и деловой карьеры под девизом «Знание иностранных языков как критерий конкурентоспособности молодого поколения»

Благодарственное письмо

Ректор УИЯиДК докто, профессор

 

  1. 57.   

Тайтелиева Мейрамкуль

Ағылшын тілі мұғалімі

2015 жылғы 26 сәуірде өткен Қазақстан Республикасы Президентінің сайлауы кезіндегі азаматтық белсенділігіңіз үшін шын жүректен алғыс білдіремін!

Алғыс хат

«Нұр ОТан» партиясы Алатау аудандық филиал Төрағасы

 

  1. 58.   

Гулжамал Сайлау

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ тілі пәні бойынша мұғалімдерге арналған Республикалық қашықтық олимпиадасының жеңімпазы Алматы қ., Алатау ауданы, №156 негізгі мектебінің мұғалімі

ІІІ дәрежелі Диплом

ҚИО ұйымдастыру комитетінің төрағасы

 

  1. 59.   

Сатболд Кулайхан

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ тілі пәні бойынша мұғалімдерге арналған Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысқанын растайды Үздік нәтиже

 

Сертификат №588843

ҚИО ұйымдастыру комитетінің төрағасы

 

  1. 60.   

Нургул Хуанган

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ тілі пәні бойынша мұғалімдерге арналған Республикалық қашықтық олимпиадасының жеңімпазы Алматы қ., Алатау ауданы, №156 негізгі мектебінің мұғалімі

ІІІ дәрежелі Диплом

ҚИО ұйымдастыру комитетінің төрағасы

 

  1. 61.   

Нургул Хуанган

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Қазақ тілі пәні бойынша мұғалімдерге арналған Республикалық қашықтық олимпиадасына қатысқанын растайды Қола жүлдеге сай нәтиже

Сертификат №589238

ҚИО ұйымдастыру комитетінің төрағасы

 

  1. 62.   

Газиза Нусупова

Орыс ітілі мен әдебиеті мұғалімі

Приняла участие в республиканской дистанционной олимпиаде по русккому языку для учителей Отличный результат

Сертификат №516482

Председатель Оргкомитета КИО

 

  1. 63.   

Раджапова Гулжархан

Дене шынықтыру мұғалімі

XVIII қалалық оқушылар Спартакиадасында Волейбол жарысынан мұғалімдер арасында

І орын

ҚББЖТҒӘО директоры

 

  1. 64.   

Раджапова Гулжархан

Дене шынықтыру мұғалімі

Алатау аудандық білім беру мекемелерінің мұғалімдері арасында өткен дәстүрлі Волейбол жарысынан ІІІ орынды иеленген

ІІІ орын

Алатау аудандық білім бөлімінің басшысы

 

  1. 65.   

Сайлау Гүлжамал

Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі

Ұлы Жеңістің 70 жылдығына орай өткен «Отаным – алтын бесігім» атты қалалық байқауына қатысушы балғындардың өрелі өнеріне айрықша шығармашылық ықылас білдіргені және оқу-тәрбие, мәдени-ағартушылық саласында сіңірген нәтижелі еңбегі үшін

Алғыс хат

Білім басшысы Р.С.Шимашева

 

  1. 66.   

Рахманова Айшинур

Ұйғыр тілі мен әдебиеті мұғалімі

Көрнәклик мәрипәтчи һебибуллам Қаһаров намидики жумһурийәтлик XVI «һошшәрә, яш талантлар!» фестивалида алаһида паалийәтчанлиқ көрсәткәнлиги үчүн мәхсус Пәхрий Ярлық билән мукапатлиниду

Құрмет грамотасы

Жумһурийәлик Уйғур этномәдәнийәт мәркизиниң рәиси, Ассамблея Кеңишиниң әзаси

 

  1. 67.   

Окаева Ултуган

Бастауыш мұғалімі

Жеткіншек ұрпақты оқыту мен тәрбиелеудегі жеткен жетістіктері үшін

Мадақтама грамота

Алатау аудандық білім бөлімі

 

  1. 68.   

Окаева Ултуган

шаблоны для dle

Категория: Информация

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.