» » 2010-2015 жылдары аралығындағы Республикалық оқушылардың жарыстары жүлдегерлері

 
 
 

2010-2015 жылдары аралығындағы Республикалық оқушылардың жарыстары жүлдегерлері

Автор: admin от 24-10-2015, 13:46, посмотрело: 0

0

2010-2015 жылдары аралығындағы Республикалық оқушылардың жарыстары жүлдегерлері

2009-2010 оқу жылында 11-сынып оқушысы Даутова Шахидам ұйғыр тілі мен әдебиетінен өткен республикалық пәндер олимпиадасында ІІІ орынға ие болды. «Үркер» төс белгісіне ие болған.

2009-2010 оқу жылында 11-сынып оқушысы Әбдіғаметова Әсем мектепті үздік аттестатқа бітірді.

2010-2011 оқу жылында 10-сынып оқушысы Мерай Аидам ұйғыр тілі мен әдебиетінен өткен республикалық пәндер олимпиадасында ІІІ орынға ие болды. «Үркер» төс белгісіне ие болған.

2010-2011 оқу жылында Серікбол Айжан қазақ тілі мен әдебиетінен өткен Қ.О.Бітібаева атына өткізілген қазақ тілі мен әдебиеті пәнінен республикалық  олимпиадасында ІІ орынға ие болды.

2011-2012 оқу жылында «Дарын» ғылыми - практикалық орталығы бойынша қалалық оқушылардың  ғылыми жоба байқауына қатысып  3 оқушы қала жүлдегері атанып,  биология, тарих пәндері (Әнуарбекова Әйгерім) бойынша ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды және  11 «Г» сыныбының оқушылары Баратова Курванай  және Агибаева Айнур биология пәні бойынша Республикалық ғылыми жоба байқауынан  І орын жүлдегері атанып,   ҚР Білім және ғылым министрінің дипломымен марапатталғаны үшін Алматы қаласының әкімі А.С.Есімовтың «Үркер» төс белгісіне ие болған.

             Сол жылы мектебіміздің 10 - ұйғыр сыныбының оқушысы Агиязова Эльвина ұйғыр тілі мен әдебиетінен республикалық олимпиадада жүлдегер атанып, ол да Алматы қаласының әкімі А.С.Есімовтың «Үркер» төс белгісіне ие болған.

            2014-2015 оқу жылында 11-сынып оқушысы Нұрахметова Ұлжан Нұрланқызы «Informatrix Asia & Pacific» халықаралық  компьютерлік жобасына қатысып, ҰБТ-дан  босатылды.

Биылғы оқу жылында мектебіміздің 15 жасқа толған 1999  жылы туылған 135 оқушының ішінен терілдіп алынған 35 оқушы халықаралық «PISA» зерттеуіне қатысты.

«PISA» зерттеуіне қатысқан оқушылар

Оқушының аты-жөні

Сыныбы

  1. 1.       

Дүйсенова данагүл Кеңесқызы

8 В

  1. 2.       

Абилкасымов Айнұр Абдикаликовна

 

8 Ж

  1. 3.       

Макажанов Темирлан Сырымович

8 Л

  1. 4.       

Дюсенбаева Жансая

9 А

  1. 5.       

Палмаханов Мурат

9 А

  1. 6.       

Уралбаева Аксулу

9 А

  1. 7.       

Бурабаева айша

9 Б

  1. 8.       

Жагслаг Нұрсұлтан

9 Б

  1. 9.       

Теңгебай Алиасқар

9 Б

  1. 10.  

Ертаева Сауле Ерденқызы

9 В

  1. 11.  

Жылқайдар Самғат Айдарұлы

9 В

  1. 12.  

Совет Еркебұлан Ерғалиұлы

9 В

  1. 13.  

Бектібай Балжан Есімжанқызы

9 Г

  1. 14.  

Бекбусунова Еркежан Еркінқызы

9 Г

  1. 15.  

Кожахметов Албан Чоканұлы

9 Г

  1. 16.  

Рахымжанова Сағыныш Рахымжанқызы

9 Г

  1. 17.  

Тұрсынжан Айбын

9 г

  1. 18.  

Бекенов Еркебұлан Канатұлы

9 Д

  1. 19.  

Иембергенова Сырга  Болатбергенқызы

9 Д

  1. 20.  

Ниязбеков Әли Дарханұлы

9 Д

  1. 21.  

Ескермес Арайлым

9 Е

  1. 22.  

Қайнуллаев Айбек

9 Е

  1. 23.  

Ақын Мадияр Сағатжанұлы

9 А

  1. 24.  

Алдонғар Арайлым Айдынқызы

9 А

  1. 25.  

Өмірсерік Ерасыл Қайратұлы

9 А

  1. 26.  

Гайворонская Вера Константиновна

9 З

  1. 27.  

Таубалдиева Айдана Бименденовна

9 З

  1. 28.  

Хакимов Ильяс Аркенжанович

9 З

  1. 29.  

Анадуллаева Мадина Савирдиновна

9 И

  1. 30.  

Илиясов Ярмахамет Халмуханбетович

9 И

  1. 31.  

Мерзалиева Сабина Бахтиеркизи

9 И

  1. 32.  

Абишева Шахзода Шавкатовна

9 К

  1. 33.  

Салиходжаев Рустам Камильжанович

9 К

  1. 34.  

Шаудинов Ришат Шухратович

9 К

  1. 35.  

Альберхан Люция Алтынбековна

9 Б

шаблоны для dle

Категория: Мектеп дастyрi

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.